O nas

Dlaczego Sklep rowerowy Alchimowicz Bike?

Ponieważ jest tylko niewielka garstka ludzi w Polsce,
których pasją tak jak moją od kilkunastu lat jest kolarstwo górskie, treningi, dietetyka i fizjoterapia.

Ponieważ jest tylko kilka osób, którzy nie są teoretykami i “super sprzedawcami”, ale “udokumentowanymi zwycięzcami z doświadczeniem”.

Ponieważ jest niewielu zawodników/kolarzy, którzy z pasją powiedzą Ci jaki rower jest idealny dla Ciebie, a jeżeli takiego nie będzie, to moje znajomości całej branży kolarskiej pozwolą stworzyć rower, który będzie w 100 % dla Ciebie!

Ponieważ jako zawodnik NIGDY nie sprzedam Ci roweru niedopasowanego do Ciebie. U mnie nie znajdziesz schematu. Ty – jako Klient, stanowisz dla mnie unikalna jednostkę, której przekazanie mojej wiedzy na początku gwarantuje naszą długotrwałą, satysfakcjonującą współpracę. Dobranie i dopasowanie odpowiedniego sprzętu jest kluczowym elementem późniejszej wygody i czerpania przyjemności z jazdy na rowerze. A przecież o to właśnie chodzi, prawda? Korzystając z moich usług nie będziesz po zakupie musiał wymieniać połowy roweru, aby cieszyć się jazdą!

Czujesz się przekonany? Przyjeżdżaj lub dzwoń.

Nie czujesz się przekonany? Również dzwoń lub przyjeżdżaj, to przekonam Cię na miejscu.

Dlaczego właśnie KTM?

Według mnie jest to jedna z kilku najlepszych firm na świecie produkująca genialne rowery. Firma z Austrii swoje kamienie fundamentalne rozpoczęła przy produkcji motocyklów crossowych, a to właśnie w tym sporcie ten sprzęt dostaje najbardziej w “kość”.

Jeżdżę na KTM’ie od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł! Testowałem wszystkie modele KTM’a (mtb, szosowe, trekkingowe, elektryczne) i wiem o nich wszystko.

Co roku na specjalne zaproszenie KTM’a jeżdżę do Austrii by zobaczyć co mają nowego oraz jak tworzone są rowery na miejscu w Mattighofen.

Facebook